Hakkımızda

Şuan buradasınız: Home » Hakkımızda

ARAL Hukuk &Danışmanlık Samsun merkezli olup, Türkiye çapında da hukuksal hizmetler sunmaktadır. Uzmanlık alanında profesyonel, yenilikçi, esnek, çalışkan ve deneyimli yapısıyla hukuksal platformlarda ki ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üreten ve sunan avukatlık mesleğini mesleğin onuruna yakışır şekilde icra eden çağdaş nitelikte bir Türk Hukuk Bürosudur. İletişim ve empatinin gücüne inanarak sadece var olan sorunlara çözüm üretmekle kalmayıp, ileride ortaya çıkabilecek sorunları da öngörülü bir bakış açısı ile engellemeyi hedefler.

PRENSİPLERİMİZ

Aral hukuk & danışmanlık, ‘’Adalet mülkün temelidir’’ sözünden yola çıkarak dürüst ve ilkeli çalışmayı prensip edinir. Hukukun gücü ve Adaletin üstünlüğü ilkelerinden aldığı güç ve motivasyonla, mesleğin onuruna uygun şekilde müvekkillerinin haklarını sonuna kadar gözetmeyi hedefler. Müvekkilleriyle diyaloglarını açıklık ve bilgilendirme prensipleri üzerine kurmuş olup hukuki süreçle ilgili yaptığı her türlü işlemi müvekkiline raporlamayı ilke edinmiştir.

EKİBİMİZ
AV.KAMİL ARAL

EĞİTİM

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi, 1969

ÇALIŞMA ALANLARI

Aile Hukuku, Ceza Hukuku, Borçlar Hukuku, İcra ve iflas hukuku, Ticaret Hukuku, Gayrimenkul ve Eşya Hukuku, İdare ve vergi Hukuku.

YABANCI DİL

İngilizce

BARO SİCİL NO

Samsun Barosu -362

SERTİFİKALAR

Samsun Barosu

CMK Meslek İçi Eğitim Sertifikası

Yeni Borçlar Kanunu TTK ve HMK uygulamaları meslek içi eğitim seminerleri

AV. NURGÜL ARAL

EĞİTİM

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi, 2005

ÇALIŞMA ALANLARI

Sağlık Hukuku, Sigorta hukuku, Aile Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Ceza Hukuku, Borçlar Hukuku, İcra ve iflas hukuku, Tüketici Hukuku

YABANCI DİL

İngilizce

BARO SİCİL NO

İstanbul Barosu (2007-2014)

Samsun Barosu -1604

SERTİFİKALAR

Özyeğin Üniversitesi Sağlık hukuku sertifika programı

İstanbul Barosu Ceza muhakemeleri kanunu eğitim semineri

Certificate of Completion English Time Yabancı dil eğitimi

Show Comments